Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Edit
hi: संपादित करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: The settings have not been saved because of the errors.
hi: त्रुटियों के कारण सेटिंग्स सहेजी नहीं गई हैं।
