Outline Designer (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: content
is: innihald

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Re-order book pages and change titles
is: Umraða bókasíður og broyt yvirskriftir
