Outline Designer (7.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်
