Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Re-order book pages and change titles
bg: Пренареждане на страниците на книга и промяна на заглавия.
