Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর
