Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Re-order book pages and change titles
el: Αναδιάταξη σελίδων βιβλίου και επεξεργασία τίτλων
