Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: %type: added %title.
eu: %type: gehituta %title.
