Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება
