Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
