Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Context menu
nl: Contextmenu

en: Re-order book pages and change titles
nl: Boekpagina's opnieuw ordenen en titels wijzigen

en: Change type
nl: Type wijzigen
