Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Rename
ro: Redenumire

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Re-order book pages and change titles
ro: Reordonează paginile în carte şi modifică titlurile.
