Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet
