Outline Designer (7.x-2.0-alpha3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Re-order book pages and change titles
th: เรื่องลำดับและเปลี่ยนชื่อหนังสือ
