Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Add content
ast: Amestar conteníu
