Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Title changed from %original to %current.
az: Başlıq %original %current olaraq dəyişdirildi.

en: book: updated %title.
az: kitab: yenilənmiş %title.

en: Re-order book pages and change titles
az: Kitab səhifələrini yenidən sifariş edin və başlıqları dəyişdirin
