Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Duplicate
ca: Duplica

en: AJAX submit
ca: Enviament AJAX

en: Title changed from %original to %current.
ca: Títol canviat de %original a %current.

en: book: updated %title.
ca: llibre: actualitzat %title.

en: Re-order book pages and change titles
ca: Canvieu l'ordre de les pàgines del llibre i canvieu els títols
