Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: content
es: contenido

en: view
es: vista

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Parent
es: Padre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Rename
es: Renombrar

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Settings saved
es: Opciones guardadas

en: Context menu
es: Menú contextual

en: Title changed from %original to %current.
es: El titulo se ha cambiado de %original a %current.

en: book: updated %title.
es: libro: actualizado %title

en: Re-order book pages and change titles
es: Reordenar las páginas del libro y cambiar títulos
