Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Re-order book pages and change titles
hy: Վերադասավորել գրքի էջերը և փոխել վերնագրերը
