Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: content
is: innihald

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Add content
is: Bæta við efni
