Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Title changed from %original to %current.
jv: Judhul diowahi sākā %original marang %current.

en: book: updated %title.
jv: buku: nganyari %title.

en: Re-order book pages and change titles
jv: Ngurutaké ulang kācā buku lan ngowahi judhul
