Outline Designer (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Title changed from %original to %current.
nn: Overskrifta er endra frå %original til %current.

en: book: updated %title.
nn: bok: oppdatera %title

en: Re-order book pages and change titles
nn: Flytt boksider og endre overskrifter
