Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Icon path
eo: Vojo al bildsimbolo

en: Title changed from %original to %current.
eo: Titolo ŝanĝita de %original al %current.

en: book: updated %title.
eo: libro: ĝisdatigis %title.

en: Re-order book pages and change titles
eo: Reordigu librajn paĝojn kaj ŝanĝi dosierojn
