Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Title changed from %original to %current.
et: Pealkiri %original muudetud pealkirjaks %current.

en: book: updated %title.
et: raamat: %title uuendatud

en: Re-order book pages and change titles
et: Korrasta lehed ja muuda pealkirju
