Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: content
id: konten

en: view
id: tampilan

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Add content
id: Tambahkan konten

en: Title changed from %original to %current.
id: Judul sudah diubah dari %original menjadi %current.

en: book: updated %title.
id: buku: %title sudah dimutakhirkan.

en: Re-order book pages and change titles
id: Mengatur ulang urutan buku dan mengubah judul
