Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Title changed from %original to %current.
kk: Тақырып атауы %бастапқыдан %ағымдыққа өзгертілген.

en: book: updated %title.
kk: Кітап: жаңарту %title.

en: Re-order book pages and change titles
kk: Кітап беттері ретін және өзгерту атауларын теңшелеу
