Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ
