Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्
