Outline Designer (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: content
te: విషయం

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Rename
te: పేరుమార్చు
