Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ
