Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: content
da: indhold

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Context menu
da: Kontekstmenu

en: Title changed from %original to %current.
da: Titel ændret fra %original til %current.

en: book: updated %title.
da: bog: %title opdateret.

en: Change type
da: Skift type
