Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Title changed from %original to %current.
lv: Nosaukums mainīts no %original uz %current.

en: book: updated %title.
lv: grāmata: %title atjaunināts.
