Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
