Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
