Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: view
pt: ver

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Pai

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: Title changed from %original to %current.
pt: O título foi alterado de %original para %current.

en: book: updated %title.
pt: livro: %title atualizado.
