Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: content
ru: содержимое

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Rename
ru: Переименовать

en: Add content
ru: Добавить материал

en: AJAX submit
ru: Отправка с помощью AJAX

en: Settings saved
ru: Настройки сохранены успешно

en: Icon path
ru: Путь к пиктограмме

en: Context menu
ru: Контекстное меню

en: Title changed from %original to %current.
ru: Заголовок изменен с %original на %current.

en: book: updated %title.
ru: книга: обновлен %title.

en: %type: added %title.
ru: %type: добавлено %title.

en: Change type
ru: Изменить тип
