Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
