Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக
