Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Title changed from %original to %current.
tr: Eski başlık: %original -> Yeni başlık:  %current.

en: book: updated %title.
tr: %title kitabı güncellendi.

en: Upload icon
tr: Simge yükle

en: You must enter a title in order to add content!
tr: Bir içerik eklemek için bir başlık girmelisiniz!
