Outline Designer (7.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
