Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: content
ja: コンテンツ

en: view
ja: ビュー

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Title changed from %original to %current.
ja: タイトルが %original から %current に変更されました。

en: book: updated %title.
ja: ブック: %title が更新されました。
