Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Title changed from %original to %current.
km: ចំណងជើង​បាន​ផ្លាស់ប្តូរ​ពី %original មកជា %current ។

en: book: updated %title.
km: សៀវភៅ ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title ។
