Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Icon path
kn: ಚಿಹ್ನೆಯ ಮಾರ್ಗ
