Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Context menu
oc: Menut contextual

en: Title changed from %original to %current.
oc: Títol canviat de %original a %current.

en: book: updated %title.
oc: libre : mesa a jorn de %title.
