Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: View
ps: ليد

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول
