Outline Designer (7.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Title changed from %original to %current.
sk: Nadpis bol zmenený z %original na %current.

en: book: updated %title.
sk: kniha: aktualizované %title.
