Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Rename
af: Herbenoem

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Title changed from %original to %current.
af: Titel het verander van %original na %current.

en: book: updated %title.
af: book: %title opgedateer.
