Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Rename
be: Перайменаваць

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Title changed from %original to %current.
be: Загаловак зменены з %original на %current.

en: book: updated %title.
be: Кніга: %title абноўлены.

en: %type: added %title.
be: %type: дададзена %title.
