Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Title changed from %original to %current.
bs: Naslov promijenjen sa %original na %current.

en: book: updated %title.
bs: knjiga: osvježen %title.
