Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་
