Outline Designer (7.x-2.0-rc3) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: content
fr: contenu

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Rename
fr: Renommer

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Settings saved
fr: Paramètres enregistrés

en: Icon path
fr: Chemin de l'icône

en: Context menu
fr: Menu contextuel

en: Node id
fr: Identifiant du nœud

en: Title changed from %original to %current.
fr: Le titre a été modifié de %original en %current.

en: book: updated %title.
fr: livre : %title mis à jour.

en: Change type
fr: Modifier le type
